Acılı baba CNN TÜRK'ten çağrı yaptı: Eylem Tok ve oğlu er ya da geç dönecek

[IF] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Güncel Haber kategorisinde Sedh tarafından oluşturulan Acılı baba CNN TÜRK'ten çağrı yaptı: Eylem Tok ve oğlu er ya da geç dönecek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Güncel Haber
Konu Başlığı Acılı baba CNN TÜRK'ten çağrı yaptı: Eylem Tok ve oğlu er ya da geç dönecek
Konbuyu başlatan Sedh
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sedh

Sedh

www.zirvechat.org
Moderatör

İtibar:

Türkiye'nin konuştuğu kazada Eylem Tok ve 17 yaşındaki oğlu hala firari. Aci ailesinin kederli bekleyişi tam 68 gündür devam ediyor. Kazada hayatını kaybeden Oğuz Murat Aci'nin babası Özer Aci, 68 günde yaşananları CNN TÜRK Muhabiri Merve Tokaz'a anlattı. Eylem Tok'a seslenen Baba Aci, 'Senin oğlun torunumu babasız bıraktı." dedi.
Haberin DevamıBir çocuk babası Oğuz Murat Aci bir cinayet gibi kazaya kurban gideli tam 68 gün oldu. Eylem Tok ve oğlu Timur Cihantimur ABD'de firari hayatlıarna devam ediyorlar. Aci ailesi ise burada adelet istiyor.CNN TÜRK'e konuşan baba Özer Aci'nin açıklamaları şu şekilde:68 günün belki 38 gününü hiç hatırlamıyorum. Böyle bir olayda şok mu yaşadık. Atlatamadık. Yüreğimizdeki bu yara kapanmadı. Adalet, hak hukuk istiyorum. Hiçbir şey gizli kalmayacak. Eylem Tok eninde sonunda gelip adalete teslim olacak. Mezarda yatan oğluma, torunuma içtenlikle şunu diyebilmem lazım: "Suçlular gelip adalete gelip teslim oldu." Ben her gün mezara boş gidip boş geliyorum. Bir şey söyleyemiyorum oğluma. "Mücadele ediyorum" diyorum. Mücadeleden vazgeçmeyeceğim. Son nefesime kadar peşindeyim. Er ya da geç dönecekler.Haberin Devamı"ÇIRPINDIKÇA ÇAMURA BATIYORSUNUZ"Eylem Hanım bir an önce gelip adalete teslim olun. Sizi yönlendiren yanlış yönlendiriyor. Çırpındıkça çamura batıyorsunuz. Onlar da vicdanlı olsunlar.Onun çocuğu ormanda 160-170'le giderken hiç mi vicdanları sızlamadı. Defalarca o bölgede ceza yemiş. Yine de dur demeyip araba vermişler. Belki başkaları da öldü, belki başkalarından tecrübe edindikleri için yurt dışına hızlıca kaçtılar.BABA CİHANTİMUR TEKRAR İLETİŞİME GEÇTİ Mİ?En son avukatları vasıtasıyla oğlumun yedinci günü kuran okunuyordu. O gün sabah erkenden avukatımı arayıp taziyeye gitmek için aramışlar. Avukatımız da taziye var müsait değiliz demiş. Ben onu şöyle düzelttim. Kusura bakmasınlar bugün uygun değil ama ilk başta ne söylediysem onu tekrar ediyorum: Eski hanımı ve oğlu adalete teslim olur. Buyursun gelsinler.Gözden KaçmasınAhmet Hakan yazdı: Manşet üstüne manşetHaberi görüntüle"BİNLERCE OĞUZ OLUŞTU"Tek başıma mücadele ediyorum derken davada yalnız değilim. Binlerce Oğuz oluştu. Binlerce vicdanlı insanlar oluştu. Acısını acısı gibi paylaşan insanlar var.Eylem Hanım bir an önce gelsin adalete teslim olsun. Hem kendi hem bizim iyiliğimiz için. Bu acılı yüreğe bir su serpsin. Sadece onun ki evlatta bizim ki evlat değil mi? Bir an empati kurup evladının yanında olmadığını düşünsün. Biz o durumdayız. Annelik içgüdüsüyle kaçırıyor götürüyor ama insan taa ABD'lere kaçmaz. Adalete sığınır. Üst akıl kimse bunları çamura batırdı. Ne zaman çıkacaklar bunu zaman gösterecek. Türkiye'de 68 gündür gündem olay var mı? Ben mücadelemde haklıyım.
Haberle ilgili daha fazlası:#Özer Aci#Oğuz Murat Aci#Eylem Tok

663a2403de6d10782f252dc3.jpg

663a2389de6d10782f252dc1.jpg

66399c191c34395c0e71736a.jpg

Bu Haber Hurriyet.com.tr'den Alıntılanmıştır. Kaynak: https://hurriyet.com.tr/

Üst Alt